Okna otwarte na naturalne piękno czyli nowe dekory WOODEC w ofercie VIKKING

Już od dziś w naszej ofercie znajdą Państwo nowe dekory z serii oklein premium: Woodec. To propozycja przygotowana dla wszystkich osób mających wysokie poczucie estetyki oraz ceniących design inspirowany naturą.

Przygotowaliśmy sześć wyjątkowych wariantów kolorystycznych bezpośrednio nawiązujących do piękna naturalnego drewna. Najmodniejsze okleiny drewnopodobne w połączeniu z wysoce energooczędnymi systemami –  to gwarancja stolarki okiennej w klasie premium.

Woodec – inspirowany naturą

Czym są dekory Woodec? To okleiny okienne trudne do odróżnienia od naturalnego materiału. Dzięki innowacyjnej, matowej powierzchni oraz głębokim, realistycznym tłoczeniom, okna w wysokim stopniu odzwierciedlają piękno naturalnego drewna.

Dodatkową zaletą wyboru nowej generacji oklein drewnopodobnych z serii Woodec jest niespotykana dotąd łatwość pielęgnacji i utrzymania w czystości powierzchni okna. Dzięki temu zachowują one swój pierwotny blask i nie przysparzają dodatkowych obowiązków.

Doceniany przez architektów i projektantów wnętrz

Naturalna potrzeba człowieka dążącego do bycia blisko z naturą oraz aktualne trendy w projektach wnętrz, stanowiły inspirację do stworzenia kolekcji energooszczędnej stolarki okiennej marki VIKKING sygnowanej nazwą Woodec.

Nowe dekory drewnopodobne zapewniają we wnętrzach przyjemną atmosferę i nowoczesny wygląd, a na zewnątrz gwarantują wysokowartościowy wygląd całego obiektu.

Woodec może być stosowany na wewnętrznej oraz zewnętrznej powierzchni okna i jest dostępny w kilku wariantach:

Lepsze odbicie – mniejsza absorpcja ciepła

Wszystkie dekory z serii Woodec są wykonane w technologii „cool colors”. To nowatorska metoda zastosowaniu pigmentów, dzięki którym uzyskano obniżenie absorpcji promieni słonecznych, które są w największym stopniu odpowiedzialne za nagrzewanie się materiału.

Większość tego promieniowania nie wnika w profil, ale odbija się od powierzchni. Napływ ciepła do profilu jest znacznie niższy, powierzchnia pozostaje chłodna, a okno jest stabilne wymiarowo. W ten sposób folie „cool colors” pozwalają przedłużyć żywotność okna.

Dopasowane do każdego stylu

Na rozwój i design serii woodec duży wpływ miały kraje skandynawskie. Charakterystyczna duża ilość drewna, proste kształty i wzory, a do tego jasne i ciepłe kolory
to popularny kierunek aranżacji wnętrze zarówno w Polsce, jak i w całej Europie.

 Trend ten coraz mocniej przenoszony jest również na okna i drzwi, stąd w VIKKING oferujemy komplet stolarki otworowej spójny kolorystycznie.  Dzięki naszej autorskiej lakierni również zewnętrzne drzwi kompozytowe mogą być wykonane w dekorach z kolekcji woodec.

Drzwi kompozytowe i okna PVC w pełni dopasowane do siebie kolorystycznie to oznaka dbałości o każdy szczegół oraz nowoczesne spojrzenie na design.

Udostępnij

Podobne wpisy