Najcieplejsze okna pvc

V-space

Głębokość zabudowy:

85 mm

Wartość współczynnika Uf:

1,0 W/m²K

Wartość Uw (ze standardowym potrójnym przeszkleniem)

0,83 W/m²K

Wartość Uw (najlepszy dostępny wariant z potrójnym przeszkleniem)

0,67 W/m²K

Maksymalna głębokość szklenia:

51 mm

Izolacyjność akustyczna

do 48 dB

Safetec inside (system z uszczelnieniem środkowym)

Tak

Dom bez barier?

Niski próg aluminiowy

HST to możliwość wykonania konstrukcji o całkowitej szerokości do 6 metrów. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości okuć skrzydła swobodnie i bez najmniejszego oporu przesuwają się względem siebie

System HST to rozwiązanie nowoczesne i bezpieczne, stworzone z myślą o likwidacji wszechobecnych barier. Niski próg odpowiada wymogom dla budownictwa pozbawionego barier architektonicznych i umożliwia bezproblemowe wchodzenie i wychodzenie.

niski-próg-v-space

V-SPACE

Jeszcze więcej światła


wzornictwo


Strukturalne wklejanie pakietów

Autorskie rozwiązanie połączenia tradycyjnego szklenia ze strukturalnym wklejaniem pakietów szybowych:

  • zapobiega opadaniu skrzydeł
  • zwiększa bezpieczeństwo
  • pozwala również na optymalizację stalowych wzmocnień profili okiennych, co znacznie wpływa na ochronę przed utratą cennej energii. 

To innowacyjne rozwiązanie jest kontynuacją autorskiej metody strukturalnego wklejania pakietów szybowych w drzwiach kompozytowych, która jest przedmiotem ochrony patentowej.


Kolorystyka okien

KOLOR TWOJEGO DOMU

Każde okno jest indywidualną wizytówką domu. Projektując ją, chcemy stworzyć przestrzeń, w której będziemy czuć się komfortowo i bezpiecznie.

To tutaj pracujemy, odpoczywamy i spędzamy czas z rodziną. Warto już dziś zmienić niebanalne rozwiązania i wzbogacić okna o kolory.

Klasyczne kolory podobne do drewna? Może nowoczesne, pastelowe odcienie? To Ty decydujesz jak ma wyglądać Twoje okno. Nie ograniczaj się!

Poznaj kolory VIKKING i zmień swój dom już dziś!

VIKKING WOODEC

Wiernie zachowany wygląd prawdziwego drewna i wyjątkowy charakter w połączeniu ze wszystkimi zaletami okna PVC – oto, co oferuje nowa powierzchnia VIKKING WOODEC
Jest ona trudna do odróżnienia nie tylko wizualnie od naturalnego materiału, ale struktura woodec również bardzo realistycznie odzwierciedla drewno, między innymi dzięki głębokim tłoczeniom oraz matowej wierzchniej warstwie.
Mimo to powierzchnia jest łatwa w pielęgnacji i łatwa do utrzymania w czystości.

aludec

aludec

Atrakcyjna powierzchnia struktur dekoracyjnych aludec, wyróżniająca się wyjątkową, drobnoziarnistą, matową powierzchnią o strukturze malowanego proszkowo aluminium, to z pewnością propozycja, która doskonale sprawdzi się w nowoczesnych, minimalistycznych aranżacjach.

Wszystkie kolory z palety RAL dostępne w opcji z trzema efektami specjalnymi:

Kolory RAL – metaliczne*

Kolory RAL podstawowe

UWAGA! Prezentowana kolorystyka może różnić się w zależności od urządzenia, na którym jest wyświetlana. Zalecamy sprawdzenie kolorów na oryginalnych wzornikach kolorów dostępnych w salonach sprzedaży.
*kolory metaliczne i fluorescencyjne za dopłatą