Dlaczego okna vikking to najlepszy wybór?

ODKRYJ CO NAS WYRÓŻNIA!

 • jedyne na rynku okna PVC z dekoracją profili Real Wood
 • unikalny system dekoracji jest przedmiotem międzynarodowej ochrony patentowej
 • okna Real Wood dekorowane są z użyciem najwyższej jakości lakierów ekologicznych, zapewniających wieloletnią trwałość kolorów
 • dostępność pełnej palety kolorów RAL, pozwala na dopasowanie kolorystyki okien do indywidualnego gustu inwestorów oraz realizację najbardziej śmiałych projektów
 • dedykowane do domów pasywnych i energooszczędnych
 • polecane dla osób, którym szczególnie zależy na obniżeniu kosztów ogrzewania pomieszczeń
 • system potrójnego uszczelnienia w linii Arctic Plus znacząco poprawia izolacyjność cieplna okna
 • trzyszybowe pakiety w liniach Arctic Plus i Arctic zapewniają nie tylko doskonałą ochronę przed zimnem ale również doskonałą izolację akustyczną
 • rewolucyjny system odstawienia skrzydła od ramy na 6 mm wprowadza nowe możliwości wietrzenia bez przeciągów, przy zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa
 • najwyższej jakości okucia activPilot Comfort PADM pozwalają na automatyczne programowanie wietrzenia, nawet podczas nieobecności domowników
 • możliwość wykonania konstrukcji o szerokości do 6 metrów i wiele opcji konfiguracji skrzydeł przesuwnych
 • drzwi tarasowe z ultra cienkim progiem
 • parametry pakietów szybowych dobierane do funkcji pomieszczenia oraz w zależności od położenia wzgledem kierunków świata, tak aby o każdej porze roku gwarantowały komfort użytkowania i korzyści ekonomiczne.

dEKORACJA REAL WOOD

Innowacyjny pomysł

Wyroby drewniane, w trakcie eksploatacji w obiektach są podatne na wiele zagrożeń płynących z destrukcyjnego wpływu wilgoci na higroskopijną budowę drewna. Stąd narodziła się idea dekoracji powierzchni profili PVC, by zapewnić im estetykę szlachetnego drewna i wyeliminować skutki i uciążliwości wynikłe ze stosowania drewna.

Innowacyjna technologia

Dekorowane profile PVC technologią Real Wood, w odróżnieniu od drewna nie wymagają dbałości o zabezpiecze nie przed warunkami atmosferycznymi. Ewentualne naprawy powłok lakierniczych są możliwe do wykonania również w obiekcie, w którym zamontowane są okna z powierzchnią Real Wood.

Innowacyjny wzór

Opracowana przez zespół inżynierów PW VIKKING autorska technologia jest przedmiotem naszej międzynarodowej ochrony patentowej. Atrakcyjność uzyskanych efektów wizualnych sprowokowała nas również do zastrzeżenia międzynarodowego wzoru przemysłowego.

Lakierowane profile

Tylko w VIKKING okna dostępne we wszystkich kolorach
z palety RAL z dodatkowymi efektami specjalnymi

Kolory drewnopodobne

Stworzyliśmy autorski system lakierowania profili Real Wood w najbardziej popularnych kolorach drewnopodobnych, tak by pasowały do Twoich drzwi i bramy garażowej.

Wszystkie kolory RAL

Jesteśmy mistrzami kolorowania! Wymarzony kolor niedostępny u żadnego dostawcy? My to zrobimy. Uwielbiamy wyzwania a jeszcze bardziej uwielbiamy zabawę kolorami. Dobierzemy idealny odcień.

Efekty perłowe i metaliczne

Lubisz błyszczeć? Twój dom tez może. Przepięknie mieniące się w słońcu okna obok, których nie można przejść obojętnie są na wyciągnięcie ręki.

nANO ZGRzEW

Opatentowana technologia lakierowania okien z zupełnie niewidocznym zgrzewem profili nada Twoim oknom prawdziwego charakteru.
W VIKKING patrzymy na okna jako na wyposażenie domu. Każdy drobiazg powinien do siebie pasować i być ze sobą spójny.

Dzięki NANO-CORNER twoje pomieszczenie będzie perfekcyjne w każdym milimetrze.

V-PERFECT TECHNOLOGY

V PERFECT TECHNOLOGY to okna z minimalistycznym zgrzewem. To estetyka do tej pory nieosiągalna dla okien z PVC.

Perfekcyjne połączenia profili okiennych gwarantują dbałość
o najmniejsze detale Twoich okien.

Zastosowanie technologii V-Perfect to estetyka naroży okien na światowym poziomie.