Program Czyste Powietrze

Wszystkim nam zależy na życiu w czystej i przyjaznej okolicy.  Każdy z nas chciałby oddychać powietrzem bez smogu i innych szkodliwych zanieczyszczeń. Marzymy o świecie, w którym nasze dzieci będą mogły cieszyć się pięknem naturalnego środowiska.

Dlatego nie czekaj !

Już dziś dokonaj rewolucji,  przeprowadzając termomodernizacje swojego domu. Marzysz o drzwiach kompozytowych i energooszczędnych oknach VIKKING?

Dofinansowanie z programu Czyste Powietrze pozwoli Ci zrealizować te marzenia.

Nawet do 135 000 zł dofinansowania na Twoje wymarzone energooszczędne drzwi oraz okna VIKKING

Drzwi i okna VIKKING spełniają standard pasywny dzięki czemu wybierasz produkty gwarantujące oszczędność w rodzinnych budżetach i redukcje utraty ciepła.

Czym jest program Czyste Powietrze?

Celem programu jest poprawa jakości powietrza w Polsce oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez poprawę efektywności energetycznej jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Program oferuje dotacje na wymianę okien i drzwi.

Kto może skorzystać z dofinansowania?

Właściciele lub współwłaściciele jednorodzinnych budynków mieszkalnych, lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Czas trwania programu

Czas trwania programu przewidziano na 10 lat. Do końca 2027 r. przyjmowane są wnioski. Wszystkie prace objęte umową powinny zostać zakończone do 30.06.2029 r.

Zakres dofinansowania

1. Podstawowy – Dotacja może wynosić do 66 000 zł

* dotyczy osób z dochodem nieprzekraczającym 135 000 zł na rok

2. Podwyższony – Dotacja może wynosić do 99 000 zł

* dla średnich miesięcznych dochodów na członka wieloosobowego gospodarstwa domowego poniżej 1894 zł lub 2651 zł w przypadku osób samotnych – gospodarstwa jednoosobowego

3. Najwyższy – Dotacja może wynosić do do 135 000 zł

*dla średnich miesięcznych dochodów na członka wieloosobowego gospodarstwa domowego poniżej 1090 zł lub 1526 zł w przypadku osób samotnych – gospodarstwa jednoosobowego

Wybierz energooszczędne produkty VIKKING z dofinansowaniem!

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz wysokiej jakości materiałów, nasze okna i drzwi zapewniają doskonałą izolację termiczną, co przekłada się na obniżenie kosztów ogrzewania.