P.W. Vikking - Aktualności
 

Producent najwyższej jakości drzwi i okien

Vikking dobry, bo Bialski
2018-01-08

 

W piątek 5 stycznia 2018 roku firma została wyróżniona nagrodą DOBRE, BO BIALSKIE, przyznawana przez Starostę Powiatu Bialskiego. Jesteśmy dumni, że VIKKING został doceniony za wkład w rozwój naszego bialskiego regionu.

– To dobra okazja aby wyróżnić przedsiębiorców i inne instytucje które w sposób szczególny angażują się w rozwój powiatu i przez to promują nasz region, również za granicą – mówi Mariusz Filipiuk starosta bialski dla gazety Dziennik Wschodni.

 

Wyróżnienie  przyznawane  jest przedsiębiorstwom,  instytucjom  państwowym i samorządowym, osobom fizycznym, jednostkom samorządu terytorialnego, organizacjom społecznym i zawodowym oraz innym podmiotom, które  całokształtem działalności w znaczący sposób przyczyniły się do gospodarczego lub społecznego rozwoju powiatu lub jego promocji, stwarzając wzorce dla innych firm, skutecznie konkurując na rynku  osiągają coraz lepsze wyniki,  prowadzą działalność społeczną lub charytatywną, wspierają środowiska lokalne lub przyczyniają się do popularyzowania osiągnięć powiatu bialskiego i zachowania zasobów dziedzictwa kulturowego.

 

 

 

TopTEN 2017 wyróżnienie Vikking